REBELDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REBELDE

Dobrodosli na forum rebelde!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???

Ići dole 
+10
*Mia*Colucci*Admin*Ray*
Maite_GIRL
Ista_Roberta_Pardo
Neda*Roberta
PoNcHo
RBD#MIA
Micka95
Lupita
*Good*Girl*Gone*Bad
~GaTiTa~ReBuLeRa~
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RBD#MIA
Dobar clan
Dobar clan
RBD#MIA


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyPet Sep 14, 2007 10:32 pm

Znam ona nije normalna!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Good*Girl*Gone*Bad
Admin
Admin
*Good*Girl*Gone*Bad


Broj poruka : 621
Godina : 30
Location : imas gajbu???-e,tu! :)
Datum upisa : 06.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyPet Sep 14, 2007 10:37 pm

Ma pusti,nemoj je vredjati,tako se samo spustas na njen nivo,a nije vredno toga...
Nazad na vrh Ići dole
https://rebeldeandrbd.forumsr.com
Lupita
Napreduje
Napreduje
Lupita


Broj poruka : 196
Location : Mexico
Datum upisa : 14.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyPet Sep 14, 2007 11:31 pm

Jeste u pravu si!!!Neka se ona svadja koliko hoce....mi necemo!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~GaTiTa~ReBuLeRa~
Admin
Admin
~GaTiTa~ReBuLeRa~


Broj poruka : 281
Godina : 33
Location : Con Santos ;)
Datum upisa : 08.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptySub Sep 15, 2007 1:49 pm

a shto sam nazwala temu owako? pojma nemam Smile Smile Smile waljda priwlachi poglede o yeah Smile
hwala na podrshci Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://maiperroniforum.coolbb.net/
*Good*Girl*Gone*Bad
Admin
Admin
*Good*Girl*Gone*Bad


Broj poruka : 621
Godina : 30
Location : imas gajbu???-e,tu! :)
Datum upisa : 06.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptySub Sep 15, 2007 2:44 pm

nema na cemu! Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://rebeldeandrbd.forumsr.com
Ista_Roberta_Pardo
pocetnik
pocetnik
Ista_Roberta_Pardo


Broj poruka : 24
Godina : 31
Location : Na bini da pevam i plesem kako znam...Y SOY REBELDE
Datum upisa : 18.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyČet Sep 20, 2007 9:34 pm

Sta se ovde desava ljudi!
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcemaria.worldgoo.com/index.htm
~GaTiTa~ReBuLeRa~
Admin
Admin
~GaTiTa~ReBuLeRa~


Broj poruka : 281
Godina : 33
Location : Con Santos ;)
Datum upisa : 08.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 3:21 pm

ma duga ti je to pricha, ali to je rijesheno Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://maiperroniforum.coolbb.net/
Maite_GIRL
pocetnik
pocetnik
Maite_GIRL


Broj poruka : 31
Datum upisa : 16.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 6:29 pm

Reseno??
E super u svakom slucaju imate moju podrsku
Nazad na vrh Ići dole
Lupita
Napreduje
Napreduje
Lupita


Broj poruka : 196
Location : Mexico
Datum upisa : 14.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Sep 23, 2007 8:38 pm

Ok..mislim sooper sto ste sve resili!
Nazad na vrh Ići dole
*Good*Girl*Gone*Bad
Admin
Admin
*Good*Girl*Gone*Bad


Broj poruka : 621
Godina : 30
Location : imas gajbu???-e,tu! :)
Datum upisa : 06.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyPon Sep 24, 2007 6:43 pm

Zaista jeste.Reseno je tako sto se dulce_maria vise ne javlja.ali,svejedno,vazno da je reseno!
Nazad na vrh Ići dole
https://rebeldeandrbd.forumsr.com
*Mia*Colucci*Admin*Ray*
Dobar clan
Dobar clan
*Mia*Colucci*Admin*Ray*


Broj poruka : 104
Datum upisa : 07.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptySre Okt 10, 2007 5:06 pm

I meni je isto svasta napricala na mom 4umu,ali je posle imala dobar i cak sta vise lep razlog za to!
Nazad na vrh Ići dole
dulce_maria
Redovno posecuje forum!
Redovno posecuje forum!
dulce_maria


Broj poruka : 261
Godina : 28
Location : U Rebelde svetu!!!
Datum upisa : 07.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Okt 14, 2007 1:25 pm

ha ha ha ....ja sam sve vreme bila ovde i posmatrala sam kao gost i nisam htela da se logujem!!!!!!a ti gatita cesh zazaliti za sve a tasha i ostali nece i ja nisam poludela nego si ti govno od retardirane budale....ja uvek imam razlog za neshto shto radim i nishta ne radim bez razloga...ja sam i svadjalica ali i umem da se izvinim ako treba kao shto sam se izvinila nekima kojima sam shtetu napravila bez veze i poverovala u neke priche!!!!ali ti gatita si potpuno nenormala i ja imam puno veza preko kojhih mogu da ugasim generaciju kompjutera a kamoli internet i forume ali ja to necu da uradim jer ima puno neduznih ljudi koji mi nishta nisu uchinili i necu da im pravim shtetu bez veze...samo da znash da sam ja mnoge forume ugasila iz upotrebe jer ima dosta razloga i ja sam ih opominjala a oni nishta pa im se zadesilo to shto se desilo!!!!zato gatita ovaj forum necu da gasim jer ga je pravila tasha a ona je mnogo dobra!!!slushaj:nemam ja zivce za tebe i ne nerviraj me ponovo da ne bi obrisala i ovaj forum i da znate samo da je cela moja porodica zavrshila shkole za programere i ja se josh uchim!!!!!ali gatita ja ovo nikad necu da zaboravim i samo cu da brojim do pet tvojih greshaka na kojima si se ogreshila na meni i ovo ti je zadnji put...ako mi josh neshto uradish ...JADNA TI...i nema vishe shta da se raspravlja o tome ili brishi ovaj topic ili cu ja da brishem forum ali cu ipak da razmislim da li imam neke koristi od toga ili shtete!!!!sorry ali shta je tu je!!!!i gledam vas ja svaki dan i pazite shta prichate o meni!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milica-kika.piczo.com/
dulce_maria
Redovno posecuje forum!
Redovno posecuje forum!
dulce_maria


Broj poruka : 261
Godina : 28
Location : U Rebelde svetu!!!
Datum upisa : 07.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Okt 14, 2007 1:26 pm

i josh neshto:nemojte da mislite da ste me se reshili time shto vidite da se ne ulogijem odavno ali ja dolazim kao gost!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milica-kika.piczo.com/
dulce_maria
Redovno posecuje forum!
Redovno posecuje forum!
dulce_maria


Broj poruka : 261
Godina : 28
Location : U Rebelde svetu!!!
Datum upisa : 07.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Okt 14, 2007 2:47 pm

da li ste razumeli ili treba da ponovim???????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milica-kika.piczo.com/
RBD#MIA
Dobar clan
Dobar clan
RBD#MIA


Broj poruka : 102
Datum upisa : 24.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Okt 14, 2007 7:37 pm

Razumeli smo!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lupita
Napreduje
Napreduje
Lupita


Broj poruka : 196
Location : Mexico
Datum upisa : 14.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Okt 14, 2007 7:52 pm

dulce_maria ::
ha ha ha ....ja sam sve vreme bila ovde i posmatrala sam kao gost i nisam htela da se logujem!!!!!!a ti gatita cesh zazaliti za sve a tasha i ostali nece i ja nisam poludela nego si ti govno od retardirane budale....ja uvek imam razlog za neshto shto radim i nishta ne radim bez razloga...ja sam i svadjalica ali i umem da se izvinim ako treba kao shto sam se izvinila nekima kojima sam shtetu napravila bez veze i poverovala u neke priche!!!!ali ti gatita si potpuno nenormala i ja imam puno veza preko kojhih mogu da ugasim generaciju kompjutera a kamoli internet i forume ali ja to necu da uradim jer ima puno neduznih ljudi koji mi nishta nisu uchinili i necu da im pravim shtetu bez veze...samo da znash da sam ja mnoge forume ugasila iz upotrebe jer ima dosta razloga i ja sam ih opominjala a oni nishta pa im se zadesilo to shto se desilo!!!!zato gatita ovaj forum necu da gasim jer ga je pravila tasha a ona je mnogo dobra!!!slushaj:nemam ja zivce za tebe i ne nerviraj me ponovo da ne bi obrisala i ovaj forum i da znate samo da je cela moja porodica zavrshila shkole za programere i ja se josh uchim!!!!!ali gatita ja ovo nikad necu da zaboravim i samo cu da brojim do pet tvojih greshaka na kojima si se ogreshila na meni i ovo ti je zadnji put...ako mi josh neshto uradish ...JADNA TI...i nema vishe shta da se raspravlja o tome ili brishi ovaj topic ili cu ja da brishem forum ali cu ipak da razmislim da li imam neke koristi od toga ili shtete!!!!sorry ali shta je tu je!!!!i gledam vas ja svaki dan i pazite shta prichate o meni!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobro...ali zašto nisi normalno rešila problem sa gatitom?
Nazad na vrh Ići dole
dulce_maria
Redovno posecuje forum!
Redovno posecuje forum!
dulce_maria


Broj poruka : 261
Godina : 28
Location : U Rebelde svetu!!!
Datum upisa : 07.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyČet Okt 18, 2007 5:59 pm

pa sam njom nema normalnog nachina reshavanja problema,a ona se sad vadi da je neduzna i da sam je samo ja vredjala a nije pominjala shto je mene nazivala kravom,pomahnitalom kokoshkom i da ne nabrajam vishe jer ima dosta tih pogrdnih rechi....jer ako pochnem da nabrajam bice dosta spama u ovoj temi samo jednom porukom!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milica-kika.piczo.com/
dulce_maria
Redovno posecuje forum!
Redovno posecuje forum!
dulce_maria


Broj poruka : 261
Godina : 28
Location : U Rebelde svetu!!!
Datum upisa : 07.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptySre Okt 24, 2007 5:07 pm

Znachi sad nema nikog da odgovori na ovo,a kad je SpEcIjAlKiTiTa~DeBiLkItA prichala shta sam ja njoj sve rekla to se digla rulja na noge i digla se prashina oko toga,ali nema veze....ja je od sad zovem SpEcIjAlKiTiTa~DeBiLkItA i problem je reshen!!!!!!i nemoj da mi prigovarate neshto zbog ovog nicka shto sam ja namenila specijalkititi~debilkiti jer je za to ona kriva i to sve je njeno maslo!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milica-kika.piczo.com/
Micka95
Najbolji clan!
Najbolji clan!
Micka95


Broj poruka : 627
Godina : 29
Location : *B*G*
Datum upisa : 06.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Okt 28, 2007 7:07 pm

dulce_maria ti si poludela ne mozes nista da resis na normalan nachin vedc samo pretnjama..................preporuchujem ti da popijes neke lekove za smirenje ako misis da te neko ne strpa u ludaru...........................
Nazad na vrh Ići dole
dulce_maria
Redovno posecuje forum!
Redovno posecuje forum!
dulce_maria


Broj poruka : 261
Godina : 28
Location : U Rebelde svetu!!!
Datum upisa : 07.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyČet Nov 01, 2007 6:12 pm

ajde teraj se bre!!!ja sve ovo vreme nisam bila tu je rsam manje malo od mesec dana bila u komi....pala su mi dva crepa na glavu i kako sam ja pala udarila sma glavu u beton i dobila,srecom,blag potres mozga ali zato mi je od crepa pukla lobanja,na srecu,samo malo napukla ali dovoljno je bilo da mi vazduh prodre do mozga...kad sam se probudila iz kome,brat mi je doneo lap top u bolnicu da mi bude zanimacija da mi je bude dosadno i do skoro sam ja u bolnici komunicirala sa vama....kada sam pisala za ono da sam dolaazila kao gost tog istog dana su me pustili iz bolnice....zaprepastila sam se kad sam chula da se sada skoro desio slichan sluchaj...da je jednom detetu palakapija na glavu i da mu je vazduh takodje doshao do mozga....zato ne smem da se nerviram i pitala bih gatitu da se pomirimo....ako ona to naravno zeli..i volela bih da se pomirim sa svima sa kojima sam se svadjala...pa shta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milica-kika.piczo.com/
*AvRiL_nEda*
Malo dalji pocetnik
Malo dalji pocetnik
*AvRiL_nEda*


Broj poruka : 76
Godina : 28
Location : Na bini sa AVRIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Datum upisa : 21.10.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyPet Nov 02, 2007 1:29 pm

mi se nismo ni svadjale....tako da!
Nazad na vrh Ići dole
dulce_maria
Redovno posecuje forum!
Redovno posecuje forum!
dulce_maria


Broj poruka : 261
Godina : 28
Location : U Rebelde svetu!!!
Datum upisa : 07.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyPet Nov 02, 2007 4:54 pm

da...sa tobom ne treba da se mirim...i samo da kazem da me je onaj mickin post zadnji potresao i da me je ceo topic ,,shta ja ovde predstavljam,, uznemirio tako da sam kada sam videla ceo topic ponovo ishla u bolnicu jer me je jako zabolela glava ali u Krushevachkoj bolnici sam bila jer mislim da nije u redu da se ponovo vracam za Beograd...Ja zivim u Krushevcu tako da mi je bolnica blizu....sada vishe nisam dulce_maria vec linkin_parkerka!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.milica-kika.piczo.com/
Micka95
Najbolji clan!
Najbolji clan!
Micka95


Broj poruka : 627
Godina : 29
Location : *B*G*
Datum upisa : 06.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Nov 18, 2007 5:55 pm

pa drago mi je sto ti je bolje i drago mi je sto oces da se pomiris sa gatitom al i stvarno sam mislila da si poludela kad sam videla postove sa gatitinim novim nadimkom pretnjama...............
Nazad na vrh Ići dole
$Roberta$
Admin
Admin
$Roberta$


Broj poruka : 506
Godina : 29
Datum upisa : 06.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyUto Nov 20, 2007 10:49 pm

E ljudi ja nisam skoro dolazila ali sam se par puta sa tobom nesto oko skole svadjala.Stvarno mi je zao za to sto ti se desilo sa glavom ali ja nevolim nisakim da se svadjam osim ako je nesto preterano vazno.

P.S. IZVINJAVAM SE NA SPAMU ALI MORATE DA ZNATE DA JE NEKA GLUPACA IZBRISALA MOJ FORUM www.dulcemaria.forumotion.com
NADAM SE DA CE USKORO BITI PONOVO IZGRADJEN!
Nazad na vrh Ići dole
Lupita
Napreduje
Napreduje
Lupita


Broj poruka : 196
Location : Mexico
Datum upisa : 14.08.2007

SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 EmptyNed Nov 25, 2007 7:50 pm

To je uradila GLUPA RBD#MIA!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???   SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM??? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SHTA JA OWDJE PREDSTAWLJAM???
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Shta slushate trenutno?
» Shta mislite o spotu Inalcanzable?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
REBELDE :: *WELCOME* :: Pravila ponasanja,obavestenja...-
Skoči na: