REBELDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REBELDE

Dobrodosli na forum rebelde!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Skolski problem!

Ići dole 
AutorPoruka
*Mia*Colucci*Admin*Ray*
Dobar clan
Dobar clan
*Mia*Colucci*Admin*Ray*


Broj poruka : 104
Datum upisa : 07.08.2007

Skolski problem! Empty
PočaljiNaslov: Skolski problem!   Skolski problem! EmptyUto Avg 07, 2007 4:24 pm

Jednog dana,otisla sam sva srecna u skolu.S obzirom da sam tada isla u cetvrti razred osnovne skole nisam bas dobro znala matematiku,a ni srpski.
Tada sam radila test iz matematike i nisam skoro nista uradela,premalo sam ucila.Sutra dan sam imala rodjendan kod moje simpatije,ali tada je stigao moj test iz matisa,i naravno dobila sam trojku!

Nastavak ovog sastava ocekujte uskoro!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Mia*Colucci*Admin*Ray*
Dobar clan
Dobar clan
*Mia*Colucci*Admin*Ray*


Broj poruka : 104
Datum upisa : 07.08.2007

Skolski problem! Empty
PočaljiNaslov: Re: Skolski problem!   Skolski problem! EmptyUto Avg 07, 2007 4:35 pm

A sada nastavak price!
Svi su me zezali,a cak i moja simpatija,kakav blam.Ali nije jos kraj price.Spomenula sam i rodjendan kod moje simpatije Marka!Kod njega sam otisla i rizikovala,mislila sam hm,bice bolje.Ali ne bilo je jos gore zezali su me kao nikad pre!Ipak ovo mi je prva trojka.
Ja u skolu nisam isla posle toga 10 dana,ne samo zbog toga sto sam dobila 3 vec i zbog toga sto sam se razbolela!
Eto to je bila moj prica!Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
 
Skolski problem!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
REBELDE :: Takmicenja :: Sastavi-
Skoči na: