REBELDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REBELDE

Dobrodosli na forum rebelde!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 letnja ljubaw

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptyUto Avg 07, 2007 2:13 pm

e ewo pochinje moj sastaw!!!
Nazad na vrh Ići dole
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptyUto Avg 07, 2007 2:19 pm

Raspust je poceo,to sam jedwa docekala!Moje drushtwo i ja smo se dogoworili da odemo na bazen,da proslawimo to shto se zawrsila skola.
Jedwa sam cekala taj dan...Konacno je dosao..Swi smo se nasli kod bazena..Voda je bila hladna i primamljiwa.Cim smo usli swi su poceli da skacu,naravno i ja sa njima.Svacega smo se igrali u vodi.Razne sportove,davili se,ronili.i konacno izasli napolje da se osusimo.Sela sam na peskir i suncala se........nastawaqk malo kasnije!!! afro
Nazad na vrh Ići dole
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptyUto Avg 07, 2007 4:07 pm

secerlema ::
Raspust je poceo,to sam jedwa docekala!Moje drushtwo i ja smo se dogoworili da odemo na bazen,da proslawimo to shto se zawrsila skola.
Jedwa sam cekala taj dan...Konacno je dosao..Swi smo se nasli kod bazena..Voda je bila hladna i primamljiwa.Cim smo usli swi su poceli da skacu,naravno i ja sa njima.Svacega smo se igrali u vodi.Razne sportove,davili se,ronili.i konacno izasli napolje da se osusimo.Sela sam na peskir i suncala se........nastawaqk malo kasnije!!! afro
A sad nastawak....Nisam ni primetila da je jedan super sladak dechko seo pored mene.Nakon nekoliko sekundi moje drustwo je pritrcalo i bukvalno me odvuklo u vodu,ja sam pocela da vristim i strasno se izblamirala.Decko je non-stop buljio u mene...Izasla sam nasmesila se i tada je sve pocelo.Decko se zove Marko to je sve sto sam znala o njemu i da ima 14 godina.Nije bio iz naseg grada,dolazio je iz Novog Sada.Dosao je kod svojih preko raspusta u posetu,otisao na bazen i sreo mene!!!Odmah me je zargonski receno startovao,ali ja mu nisam ni rekla da sam vec u vezi sa drugim deckom,vec sam se upustila u caskanje.Za par minuta dosao je moj tadasnji decko i ......nastawak kasnije!!!sada nastawak!!!!Cim je dosao poceo je da se prawi da je najveca faca na svetu.Zamalo da nije poceo da bije Marka,na sta je ovaj kulturno i fino pitao decka sta oce.On je rekao da sam mu devojka na sta je ovaj ostao zblanut.Htela sam u zemlju da propadnem,pokupila sam stvari i otisla kuci!!!Njih dvojica su se samo okrenuli jedan od drugog i besno otisli!Drugi dan sam srela mog decka u gradu,poceo je da sizi kako sam mogla da precutim da smo zajedno nakon cega sam ja izustila rec raskid,da rekla sam da rskidamo jer mi se decko od juce stvarno svidja!Njegova reakcije je bila......


Poslednji izmenio dana Uto Avg 07, 2007 4:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
$Roberta$
Admin
Admin
$Roberta$


Broj poruka : 506
Godina : 29
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptyUto Avg 07, 2007 4:22 pm

Bas uzbudljiva prica!!!
Nazad na vrh Ići dole
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptyUto Avg 07, 2007 4:36 pm

$Roberta$ ::
Bas uzbudljiva prica!!!
Da jos gore istinita!!!!Al imas tamo topic za komentarisanje! Wink
Nazad na vrh Ići dole
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptyUto Avg 07, 2007 11:17 pm

secerlema ::
secerlema ::
Raspust je poceo,to sam jedwa docekala!Moje drushtwo i ja smo se dogoworili da odemo na bazen,da proslawimo to shto se zawrsila skola.
Jedwa sam cekala taj dan...Konacno je dosao..Swi smo se nasli kod bazena..Voda je bila hladna i primamljiwa.Cim smo usli swi su poceli da skacu,naravno i ja sa njima.Svacega smo se igrali u vodi.Razne sportove,davili se,ronili.i konacno izasli napolje da se osusimo.Sela sam na peskir i suncala se........nastawaqk malo kasnije!!! afro
A sad nastawak....Nisam ni primetila da je jedan super sladak dechko seo pored mene.Nakon nekoliko sekundi moje drustwo je pritrcalo i bukvalno me odvuklo u vodu,ja sam pocela da vristim i strasno se izblamirala.Decko je non-stop buljio u mene...Izasla sam nasmesila se i tada je sve pocelo.Decko se zove Marko to je sve sto sam znala o njemu i da ima 14 godina.Nije bio iz naseg grada,dolazio je iz Novog Sada.Dosao je kod svojih preko raspusta u posetu,otisao na bazen i sreo mene!!!Odmah me je zargonski receno startovao,ali ja mu nisam ni rekla da sam vec u vezi sa drugim deckom,vec sam se upustila u caskanje.Za par minuta dosao je moj tadasnji decko i ......nastawak kasnije!!!sada nastawak!!!!Cim je dosao poceo je da se prawi da je najveca faca na svetu.Zamalo da nije poceo da bije Marka,na sta je ovaj kulturno i fino pitao decka sta oce.On je rekao da sam mu devojka na sta je ovaj ostao zblanut.Htela sam u zemlju da propadnem,pokupila sam stvari i otisla kuci!!!Njih dvojica su se samo okrenuli jedan od drugog i besno otisli!Drugi dan sam srela mog decka u gradu,poceo je da sizi kako sam mogla da precutim da smo zajedno nakon cega sam ja izustila rec raskid,da rekla sam da rskidamo jer mi se decko od juce stvarno svidja!Njegova reakcije je bila......
Nastawak!!!!Njegowa reakcija je bila onakwa kakwu nisam ni u snu zamishljala,zamalo da mi nije opalio shamar!!!Poceo je da wristi i urla a kada sam xtela da odem pocheo je kao da se izwinjawa....Neidi i slichno!Narawno okrenula sam se dobacila mu da je pacenik i otishla,na putu kuci srela sam Marka.....Nastawak narawno kasnije!!!
Nazad na vrh Ići dole
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptySre Avg 08, 2007 2:46 pm

secerlema ::
secerlema ::
secerlema ::
Raspust je poceo,to sam jedwa docekala!Moje drushtwo i ja smo se dogoworili da odemo na bazen,da proslawimo to shto se zawrsila skola.
Jedwa sam cekala taj dan...Konacno je dosao..Swi smo se nasli kod bazena..Voda je bila hladna i primamljiwa.Cim smo usli swi su poceli da skacu,naravno i ja sa njima.Svacega smo se igrali u vodi.Razne sportove,davili se,ronili.i konacno izasli napolje da se osusimo.Sela sam na peskir i suncala se........nastawaqk malo kasnije!!! afro
A sad nastawak....Nisam ni primetila da je jedan super sladak dechko seo pored mene.Nakon nekoliko sekundi moje drustwo je pritrcalo i bukvalno me odvuklo u vodu,ja sam pocela da vristim i strasno se izblamirala.Decko je non-stop buljio u mene...Izasla sam nasmesila se i tada je sve pocelo.Decko se zove Marko to je sve sto sam znala o njemu i da ima 14 godina.Nije bio iz naseg grada,dolazio je iz Novog Sada.Dosao je kod svojih preko raspusta u posetu,otisao na bazen i sreo mene!!!Odmah me je zargonski receno startovao,ali ja mu nisam ni rekla da sam vec u vezi sa drugim deckom,vec sam se upustila u caskanje.Za par minuta dosao je moj tadasnji decko i ......nastawak kasnije!!!sada nastawak!!!!Cim je dosao poceo je da se prawi da je najveca faca na svetu.Zamalo da nije poceo da bije Marka,na sta je ovaj kulturno i fino pitao decka sta oce.On je rekao da sam mu devojka na sta je ovaj ostao zblanut.Htela sam u zemlju da propadnem,pokupila sam stvari i otisla kuci!!!Njih dvojica su se samo okrenuli jedan od drugog i besno otisli!Drugi dan sam srela mog decka u gradu,poceo je da sizi kako sam mogla da precutim da smo zajedno nakon cega sam ja izustila rec raskid,da rekla sam da rskidamo jer mi se decko od juce stvarno svidja!Njegova reakcije je bila......
Nastawak!!!!Njegowa reakcija je bila onakwa kakwu nisam ni u snu zamishljala,zamalo da mi nije opalio shamar!!!Poceo je da wristi i urla a kada sam xtela da odem pocheo je kao da se izwinjawa....Neidi i slichno!Narawno okrenula sam se dobacila mu da je pacenik i otishla,na putu kuci srela sam Marka.....Nastawak narawno kasnije!!!
Nastawak!!!!Marko se nasmeshio i pozwao me na pice!Ja sam narawno pristala!!!Prwo smo dugo cutali a onda me je pitao zasto mu nisam rekla da imam decka!Ja sam mu odgoworila da mi je bilo toliko sooper sa njm da mi to nije padalo ni na kraj pameti i da sam sa njim raskinula!!!On je umesto odgowora zalepio poljubac na moja usta od kojeg mi je i sada loshe!!!!I od tada smo zajedno!!!!I kako wam se swidja sastaw!!!!!!!!!!???????????
Nazad na vrh Ići dole
Micka95
Najbolji clan!
Najbolji clan!
Micka95


Broj poruka : 627
Godina : 29
Location : *B*G*
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptySre Avg 08, 2007 7:33 pm

extra je glasacu za tvoj sastav,igurno!
Nazad na vrh Ići dole
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptySre Avg 08, 2007 7:38 pm

xwala ti!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Good*Girl*Gone*Bad
Admin
Admin
*Good*Girl*Gone*Bad


Broj poruka : 621
Godina : 30
Location : imas gajbu???-e,tu! :)
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptySre Avg 08, 2007 8:31 pm

super je!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://rebeldeandrbd.forumsr.com
Micka95
Najbolji clan!
Najbolji clan!
Micka95


Broj poruka : 627
Godina : 29
Location : *B*G*
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptySre Avg 08, 2007 8:51 pm

secerlema ::
xwala ti!!!!!!!!!
nema na chemu stvarno je dobar!
Nazad na vrh Ići dole
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptySre Avg 08, 2007 9:27 pm

xwala obema!
Nazad na vrh Ići dole
*Good*Girl*Gone*Bad
Admin
Admin
*Good*Girl*Gone*Bad


Broj poruka : 621
Godina : 30
Location : imas gajbu???-e,tu! :)
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptySre Avg 08, 2007 9:28 pm

nema na cemu!!!!!!!! Mai
Nazad na vrh Ići dole
https://rebeldeandrbd.forumsr.com
secerlema
MODERATOR
MODERATOR



Broj poruka : 86
Location : Twoje misli!!!
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptyČet Avg 09, 2007 12:46 pm

#MiCkA 95-best# ::
secerlema ::
xwala ti!!!!!!!!!
nema na chemu stvarno je dobar!
ako je dobar kao potpis od was 2 onda je stwarno dobar!!! Mai
Nazad na vrh Ići dole
Micka95
Najbolji clan!
Najbolji clan!
Micka95


Broj poruka : 627
Godina : 29
Location : *B*G*
Datum upisa : 06.08.2007

letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw EmptyČet Avg 09, 2007 6:51 pm

Jeste odlichan je,a da moj potpis je isto STRAVA!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





letnja ljubaw Empty
PočaljiNaslov: Re: letnja ljubaw   letnja ljubaw Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
letnja ljubaw
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
REBELDE :: Takmicenja :: Sastavi-
Skoči na: