REBELDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REBELDE

Dobrodosli na forum rebelde!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 4 najbolje drugarice i njihova grupa "Vatreni Andjeli&q

Ići dole 
AutorPoruka
~mia slatkica~
Malo dalji pocetnik
Malo dalji pocetnik
~mia slatkica~


Broj poruka : 51
Godina : 29
Location : Srbija
Datum upisa : 08.08.2007

4 najbolje drugarice i njihova grupa "Vatreni Andjeli&q Empty
PočaljiNaslov: 4 najbolje drugarice i njihova grupa "Vatreni Andjeli&q   4 najbolje drugarice i njihova grupa "Vatreni Andjeli&q EmptySre Avg 08, 2007 8:25 pm

Ja i nisam neki talenat za sastave ali evo jednog za koji sam dok sam bila u skoli dobila nagradu!!!
I nije bas nesto!
Ja tako mislim!
Uskoro cu ga postaviti!!!
Nazad na vrh Ići dole
~mia slatkica~
Malo dalji pocetnik
Malo dalji pocetnik
~mia slatkica~


Broj poruka : 51
Godina : 29
Location : Srbija
Datum upisa : 08.08.2007

4 najbolje drugarice i njihova grupa "Vatreni Andjeli&q Empty
PočaljiNaslov: Re: 4 najbolje drugarice i njihova grupa "Vatreni Andjeli&q   4 najbolje drugarice i njihova grupa "Vatreni Andjeli&q EmptySre Avg 08, 2007 9:06 pm

-U jednom gradu svanuo je jedan prelepi dan! Kao i obicno trebalo se ici u skolu. U skoli je sve bilo po starom, dok se odjednom nije desilo nesto cudno! Nedaleko od skole zivele su cetiri najbolje brugarice. Svake subote one su se okupljale na jednom mestu koje je za njih puno znacilo. To je bila jedna napustena kuca,ali vremenom vise i nije bila tako napustena! Cetiri drugarice su je svakim danom uredjivale kako bi bila pogodna za igranje!
One su igrale na raznim skolskim zabavama. Nije se nesto odrzalo a da one nisu ucestvovale u tome. U toj kuci su smislale koreografije za pesme koje su one htele. Ali jednog dana na skolskom takmicenju za najbolju koreografiju trebale su da u svakoj ucionici izlepe plahatu sa nazivom grupe! Za to su imale citavih nedelju dana! Od tih nedelju dana one su naziv za grupu smisljale sest dana! Osmislile su da im se grupa zove "Vatreni Andjeli". Uvek kada su igrale pred celom skolom osecale su se kao da su same! Kada su izasle da igraju dobile su veliki aplauz.
Na kraju svih ovih dogadjanj one su zaplakale i zahvalile se svima na podrsci! Nastavile su dalje svojim zivotom i nadam se da ce uspeti !!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
4 najbolje drugarice i njihova grupa "Vatreni Andjeli&q
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» RBD grupa
» Najbolje oblachenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
REBELDE :: Takmicenja :: Sastavi-
Skoči na: